KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046330
nr 1404 6330
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, tempel. Olja på pannå, 15x14cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:14:57
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr